Heatwell logo

  home produkty novinky onas kontakt   Heatwell_grafika2
   
 
heatwell kompozice Heatwell_grafika1
 
 
Princip umisteni Pohoda
Typy_prostor Oblast_pouziti  

Typy vytápěných prostor vhodných pro vytápění infrapanely (infra panely).

image

Máte otázky?
Zeptejte se profesionálů!

Jméno: Telefon:

E-mail: Lokalita: Dotaz:

     
     
  Telefon:  
  +420 601 555 225  
     
 

Email:

 
  info@infrasystemy.cz  
 
Infrapanely Heatwell nabízíme v široké škále provedení a designů. Příkony od 250W až do 900W, bezpečné dotykové teploty a konstrukce umožňující instalaci na stěnu i strop, umožňují využití ve všech typech staveb. Přesnou regulaci teploty v každé místnosti zajišťují termostaty – systém vytápění je decentralizovaný a spotřeba je dokonale měřitelná. Infapanely nezabírají žádný prostor a možnostmi změny vzhledu vhodně doplňují design interiéru.
     

Typické realizace:

Rodinné domy – novostavby / starší stavby

RD_schema Úsporné vytápění domu s bezkonkurenční tepelnou pohodou za cenu pořízení až o 60% nižší a o 20% úspornější než při použití plynového vytápění (při započítání všech nákladů na realizaci topení domu včetně práce). Infrapanely Heatwell lze libovolně kombinovat s krbem nebo FV panely. Elektrické vytápění novostaveb infrapanely dosahuje nejkratší doby návratnosti investice ze všech běžných způsobů vytápění. Významnou úsporu přináší i získání tarifu D45d na celý rodinný dům. Více o topení - rodinný dům, starší stavba, novostavba.  
     

Byty, bytové domy

 
bytovy_dum Vytápění infrapanely v bytech a bytových domech je moderní s tále častější realizací vytápění. Výhodou vytápění bytu infrapanely je levné pořízení, nízké náklady na vytápění bytu, snadné vyúčtování spotřeby bytu. Infrapanely doporučujeme nejen do bytu v osobním vlastnictví, ale i do bytu s nájemníky. V dnešní době je poptávka po nízkonákladovém bydlení větší než kdy dříve a infrapanely pro byty a bytové domy nabízí bezkonkurenční řešení způsobu vytápění. Významnou úsporu přináší i získání tarifu D45d na celý byt či dům. Více o topení : byt a bytový dům.  
     

Hotely, penziony, ubytovny

 
penziony Infratopení pro hotely a penziony představuje nejúspornějí řešení topení jak z pohledu pořízení, tak i provozních nákladů a nákladů na servis a údržbu. Důležitým faktorem při volbu infrapanelů jako hlavního topného systému je i jednoduchost ovládání teploty z centrálního bodu a dokonalý přehled o spotřebě energií. Infrapanely lze snadno doplnit o obnovitelné zdroje el. energie a dále tak zefektivnit provoz infratopení v hotelu či penzionu nebo ubytovně. Významnou úsporu přináší i získání tarifu D45d do celého objekt. Více o topení : hotel, penzion, ubytovnu.  
     

Kanceláře, nebytové prostory

 
nebytove_prostory Sálavé topení do kanceláře a nebytového prostoru je nejmodernějším topným systémem kombinujícím nejvýhodněji: cenu pořízení, cenu provozu, tepelnou pohodu, regulaci a celkovou návratnost investice. Infrapanely lze použít prakticky v libovolném typu stavby i v suteréních prostorách kde jsou nároky na vysoušení - zde infrapanely Heatwell překvapí účinností a rychlostí vysušení prostor. Detail o vytápění: kanceláře a nebytové prostory.  
     

Vytápění kamenného domu

 
kamenny_dum Infratopení obdobné principu kachlových kamen je vhodným způsobem topení zarčujícím snížení vlhkosti zdiva a zkvalitnění tepelné pohody. S použitím infratopení do kamenného domu je spojené riziko až přílišné zrvalé vzlínavé vlhkosti zdiva a infrapanely by zde z podstatné části příkonu / výkonu zdivo trvale vysoušely a ekonomika provozu infratopení by nedoshovala deklarovaných hodnot. Rozšíření tématu: topení kamenného domu.  
     
 

Hlavní nabídka produktů

infrapanel bily Heatwell_zaklad Heatwell_sklo Heatwell_zrcadlo Heatwell_obraz Heatwell_regulace
NOVINKA 2016 bezrámový infrapanel Infrapanely s alu rámem Infrapanely černé a bílé sklo Infrapanely zrcadlo Infrapanely s motivem Příslušenství
           
infrapanely více informací více informací více informací více informací více informací více informací
           
logo

 
Heatwell logo
Princip Nákup infrapanelů Produkty Regulace Poradna O firmě
           
Umístění infrapanelů Výhody infra panelů Bílý, bezrámový Základní Instalace infratopení Infrasystémy s.r.o.
Tepelná pohoda Dejte pozor Bílý, bílý rám Bezdrátová on-line návrh zdarma  
Oblasti použití Elektrosmog Sklo černé, bílé Zásuvkové projekt vytápění, topení  
Typy prostor Proč infrapanely Heatwell Zrcadlo GSM infrapanely cena  
Vytápění rodinného domu   Obrazy Centrální Ke stažení  
Vytápění bytu   Příslušenství   infrapanely - novinky  
Vytápění hotelů penzionů   Reference   infrazářič, infra zářič  
     
     
 
princip
Výhody
proc_heatwell
Nákup
produkty
regulace
instalace
ceník
Online_navrh
ke_stazeni
dotazy
reference infratopeni heatwell
kalkulacka
Kompletní kalkulace infratopení ZDARMA! Čas vyplnění cca 1 minuta. BONUS: zaměření stavby ZDARMA!
 
  © 2016, Všechna práva vyhrazena infrasystémy s.r.o.