infrapanely hlavicka infratopeni heatwell

INFRAPANEL 360 W – černé sklo, akumulační jádro

Bezrámový infra panel Heatwell 360W je vhodný pro:

   Menší místnosti jako jsou WC, šatny, chodby, zádveří o ploše cca 5-8 m2.

   Lokální přitápění na pracovištích s efektem přímého ohřevu osob – recepce, kanceláře atp..

   V rozměru 60 x 60 cm je vhodný do úzkých prostor chodeb atp…,

Příkon Rozměry Provedení Typ rámu Váha Umístění

360 W

60 x 60 x 2,6 cm
Sklo, černé
Bezrámový
9,5 Kg
Stěna

Infrapanely Heatwell 360 CL – sklo, černé bezrámové

Nejnovějším produktem pod značkou Heatwell jsou skleněné bezrámové infrapanely nejvyšší kvality a nejtenčím tělem s akumulačním jádrem na trhu.

Kvalita a bezpečnost

  • ISO 9001:2000 a ISO 14001:2001
  • Certifikace CE, GS, VDE, VDE EMC, RoHS Německo.
  • integrovaný tepelný senzor pro bezpečnost proti přehřátí.
  • Krytí: IPX4

Technické detaily

ESHC (integrované celoplošné topné těleso)

je vysoce účinná technologie vytápění vyvinutá v Německu, která se používá v náročném průmyslovém odvětví a používají je v modifikacích i důležité biotechnologické společnosti. Tato topná technologie se používá například k sušení vzorků tkáně v patologii, pro účely zkoumání pod elektronovými mikroskopy předních výrobců laboratorních zařízení. Pro tuto aplikaci je přípustná tolerance pouze 0,5 °C.

Skladba skleněného infrapanelu níže ukazuje schematickou strukturu skleněných infrapanelů s technologií ESHC. Geometrie topného vodiče ESHC pro celou oblast vyrobená z vysoce kvalitní nerezové oceli ve středu jasně viditelná. Otočné topné okruhy snižují nežádoucí magnetická pole na minimum. Topné těleso je na přední a zadní straně rámováno tepelně odolnou silikonovou izolací. Tloušťka materiálu této izolace pouhých 0,8 mm vede k optimálnímu přenosu tepla do přední části infrapanelu s maximální elektrickou bezpečností. Abychom co nejvíce snížili ztráty tepelné energie vyzařované zezadu, používáme tepelně stínící izolační desku.

struktura infrapanelu

Zvláštností této ohřívací technologie, kterou používají výhradně infrapanely Heatwell, je to, že více než 70% povrchu, který má být vytápěn, je pokryto topnými vodiči. Tím je zajištěna vynikající distribuce tepla a v důsledku toho vysoká účinnostSrovnatelné produkty na trhu mají pokrytí topnými vodiči pouze mezi 6% a 23%!

Technologie ESHC (+) v přímém srovnání s jinými infračervenými topnými systémy:

porovnání konkurence

Díky mnohaletým zkušenostem na trhu jsme vybrali pro náš hlavní sortiment prověřené a technologicky nejvyspělejší infrapanely německého výrobce. V porovnání s konkurenčními infrapanely, prostřednictvím rozsáhlých testů a laboratorních analýz nezávislých zařízení, máme konkrétní výsledky měření faktoru záření a tím i radiačního podílu topných systémů výše. V zásadě čím větší je podíl záření z infrapanelu, tím účinněji převádí elektrickou energii (elektřinu) na tepelnou energii (teplo) a díky patentované konstrukci sálají infrapanely primárně do prostoru a pouze nízkým ale důležitým podílem ohřívají vzduch za panelem aby vznikla žádoucí mírná konvekce a teplota v prostoru dosáhla nejoptimálnějšího prohřátí a nejnižších provozních nákladů.

Závěr:

S našimi technologiemi topných vodičů ESHC a ESHC+ jsme již řadu let mezi špičkami na trhu v oblasti vysoce účinných infrapanelů.

Popis infrapanelu Heatwell – bezrámový:


Instalace infrapanelu na stěnu:

Instalace infrapanelu na strop:

Instalace infrapanelů Heatwell lze instalovat na strop bez nutnosti speciálních stropních držáků a úchyty lze zaaretovat proti nechtěnému vysunutí panelu z kotvících šroubů:

Montážní sada obsahuje:

Mám zájem o infratopení Heatwell – On-line poptávkový formulář

Pokud máte zájem o nezávazné zpracování cenové nabídky, využijte on-line poptávkový formulář. Společnost Infrasystémy s.r.o. nabízí nejširší sortiment služeb a naši zkušení technici Vám připraví návrh vytápění na míru každému typu stavby.