infrapanely hlavicka infratopeni heatwell

Nákup infrapanelů Heatwell

Sálavé vytápění infrapanely Heatwell představuje energeticky úsporné vytápění s úsporou nákladů na vytápění až 50%. Pro zaručení deklarovaných úspor je nutné infrapanely profesionálně navrhnout – příkon, umístění a regulaci. S návrhem Vám pomůže tento jednoduchý průvodce.

1) Základní seznámení se sálavým vytápěním

Veškeré informace o sálavém vytápění získáte v naší vzorkovně a kanceláři společnosti Infrasystémy s.r.o. nebo u našich vyškolených odborných obchodních partnerů v ČR a SR. Vyškolení a zkušení technici Vám vysvětlí veškeré detaily principu a vzniku úspor sálavého vytápění. Pro návštěvu je vhodné přinést technické detaily o vytápěném prostoru. S ohledem na naší plnou vytíženost zaměřováním u zákazníků je vhodné si termín návštěvy domluvit předem. Děkujeme za pochopení.

2)  Požadované technické informace

 • velikost místností – nejlépe půdorys,
 • výška stropu,
 • typ a tloušťka vnějšího obvodového zdiva,
 • typ a velikost oken,
 • lokalitu kde se stavba nachází. Lze také vyplnit on-line formulář.

3)  Příprava cenové nabídky – ZDARMA

4) Zaměření technikem na místě – ZDARMA

 • Abychom zaručili plnou funkčnost infratopení nabízíme zdarma osobní zaměření vytápěného prostoru naším vyškoleným technikem. Přímo na místě změří technické parametry stavby a určí umístění infrapanelů. Cenová nabídka bude upravena na míru Vašemu prostoru.

5) Nacenění elektroprací – ZDARMA

 • Věříme, že porovnáním cenových nabídek na identický rozsah řešení vytápění a doplňkového příslušenství budete s infratopením Heatwell spokojeni a budete se chtít dozvědět i výši poslední položky – elektroinstalace. Nacenění elektroinstalace je záměrně řešeno na závěr naší nabídky až po dokončení všech úprav provedení a umístění infrapanelů, které mají na cenu prací vliv. Návštěva elektroinstalační firmy je také ZDARMA. Zvolíme nejvhodnější způsob realizace s nejnižšími náklady a zásahy do současných rozvodů, zajistíme napojení na sazbu D57d a případně její získání. Na závěr obdržíte kompletní kalkulace všech položek a ručíme, že ŽÁDNÉ DALŠÍ SKRYTÉ NÁKLADY při realizaci nevzniknou.

6) Objednávka infrapanelů

 • Pro dokončení realizace kontaktujte svého technika uvedeného v projektu vytápění. Vzájemně se stanoví termíny realizací, způsob fakturace a montáže. V případě větších projektů lze sepsat smlouvu o dílo.

7) Realizace

 • Instalace infrapanelů Heatwell je snadná a běžný RD 5+1 lze zrealizovat do 1-3 pracovních dní v závislosti na rozsahu elektroprací. Získání tarifu D57d je řešeno před začátkem realizace a zpravidla celé vyřízení trvá 1-2 týdny.

8) Jsme stále Vaším partnerem

 • Prodejem a realizací infrapanelů Heatwell však naše spolupráce nekončí. I nadále jsme pro Vás k dispozici pro poskytnutí rad a doporučení užívání infrapanelů a můžete se na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem.
 • Infratopení lze doplnit o infrazářiče na terasu – https://www.infraky.cz a nebo fotovoltaickou elektrárnu https://www.fvesystemy.cz – rádi Vám doporučíme vhodné typy řešení, FVE realizujeme na klíč včetně vyřízení dotací.