infrapanely hlavicka infratopeni heatwell

Projekt topení

Projekt vytápění infrapanely Heatwell

Připravíme Vám zdarma projekt vytápění infrapanely Heatwell.

Infratopení je specifický obor vytápění rodinných domů a bytů. Infratopení je naší specializací a známe veškeré aspekty použití infrapanelů. Naše profesionální služby jsou Vám k dispozici.

Projekt vytápění – první krok ke zpracování.

Pro zpracování návrhu vytápění potřebujeme znát technické detaily stavby:

  • materiál a tloušťku venkovního zdiva,
  • typ a velikost oken,
  • plochu místností a výšku sropu,
  • materiál a typ zateplení podlah a stropů,

Z těchto základních parametrů připravíme projekt vytápění který obsahuje orientační pořizovací a roční provozní náklady na celkový příkon infrapanelů Heatwell.

Pro první krok využijte on-line formulář pro nezávazné zpracování projektu vytápění. Formulář Vás provede snadno a rychle potřebnými body. Pokud některé informace k vytápěnému prostoru nemáte k dispozici, není nutné je vyplňpvat. Technik po zaměření veškeré informace doplní a dokončí projekt vytápění, viz. druhý krok.

Zaměření technikem – druhý krok ke zpracování projektu.

Zakládáme si na přesném návrhu infrapanelů a přesnosti výpočtu nákladů na vytápění infrapanely Heatwell. Vyškolený technik přímo na místě realizace infratopení zaměří veškeré detaily stavby a zanese je do projektu vytápění. Projekt vytápění se upraví přesně na míru.

Návštěva showroomu – třetí krok k projektu vytápění.

Preferujeme osobní přístup k našim zákazníkům a nabízíme nadstandardní služby. Zpracovaný projekt vytápění ve druhém kroku jasně definuje přesné příkony infrapanelů a možná umístní infrapanelů. Při setkání s technikem nejlépe v showroomu si vyberete vhodný typ infrapanelu a na základě plánované vybavenosti bytu je do projektu vytápění zakresleno přesné finální umístění infrapanelů Heatwell.

Cenová nabídka projektu vytápění je dokončena

Nyní máte veškeré potřebné informace ke svému rozhodnutí volby sálavého vytápění. Porovnáním nákladů na pořízení, provoz, servis a životnost včetně výpočtu nákladů elektřinu pro běžný provoz domácnosti v tarifu el. energie podle typu vytápění, věříme budete pro sálavé vytápění rozhodnuti.

Projekt vytápění je hotov

Dalším krokem je samotná realizace vytápění infrapanely Heatwell. Více o správném postupu realizace vytápění.