infrapanely hlavicka infratopeni heatwell

Oblasti použití

Oblasti využití infrapanelů Heatwell

Sálavé vytápění infrapanely Heatwell je moderní a unverzální zdroj vytápění. Správně zvoleným příkonem a regulací lze infrapanely použít jako plnohodnotný energeticky úsporný systém vytápění nebo lze nižšími příkony zajistit úspornou temperaci na požadovanou teplotu.

Plnohodnoté vytápění

Sálavé vytápění Heatwell je plnohodnotným topným systémem nejen pro novostavby ale i starší typy staveb plně pokrývající energetickou náročnost vytápěných prostor. Zárukou Vaší spokojenosti je naší společností nezávazně zpracovaný nárh řešení vytápění, který lze snadno získat zde.

Doplňkové vytápění

Proč vytápět celý dům či byt od začátku topné sezony když potřebujeme první a poslední 3-4 týdny topné sezony přitápět pouze dvě tři místnosti? Infrapanely Heatwell lze využít jako doplněk vytápění k současnému a touto vhodnou kombinací získáte levné a úsporné vytápění a zajistíme tepelnou pohodu i v přechodových měsících (lze kombinovat s radiátory nebo podlahovým vytápěním na plyn, elektřinu, tuhá paliva, s tepelným čerpadlem a dalšími).
Krbové vytápění vyžaduje obsluhu, přípravu paliva, produkuje nežádoucí prašnost a při příchodu domů je Vám zima a musíte znovu zatápět? Infrapanely lze navrhnout jako temperační vytápění s nižším příkonem než jako plnohodnotné vytápení a po dobu Vaší nepřítomnosti nebo pokud nebudete chtít využívat krb, budou infrapanely místnost dohřívat. Návrh lze připravit i na přesné zadání poměru venkovní a vnitřní teploty kdy mají infrapanely být plnohodnotným vytápěním.

Rekonstrukce

Sálavé vytápění je vhodné i pro použití v rekonstruovaných stavbách jako rozšíření současného vytápění. Snadná instalace infrapanelů a minimílní nároky na zapojení a regulaci snižují cenu pořízení vytápění a zkracují čas realizace.