infrapanely hlavicka infratopeni heatwell

Elektrosmog

Elektrosmog a infratopení

Veškerý provoz elektrospotřebičů je zdrojem elektromagneticých polí o různých frekvencích a intenzitách. Vybírejte pouze ty produkty, které dosahují nejnižších hodnot.

Infrapanely Heatwell – záruka bezpečného provozu!

Infrapanely Heatwell jsou kontruovány z materiálů zabraňujících emise elektromagnetického pole do prostoru! Veškeré povrchy jsou kovové a uzemněné. Elektromagnetické pole vznikající mezi topným povrchem a přívodem elektrické energie je pouze 1-2 mm a tedy jeho odstínění je výrazně snažší a efektivnější na rozdíl od starších konstrukcí infrapanelů s elektrodami po stranách panelů vzdálených od sebe desítky centimetrů a s povrchy bez pokovení a zemnění.

Pozor na plastové infrapanely nebo panely bez uzemnění! Vždy vyžadujte celokovové provedení a uzemnění konstrukce!

Elektromagnetická pole je možné snadno měřit dostupnými měřícími přístroji (například zde.). Nákup infrapanelů je zásadním rozhodnutím volby vytápění Vašich prostor ve kterých budete infrapanely mnoho let užívat a minimalizace hodnot elektrosmogu by mělo být nedílnou součástí Vašeho života. 

Věnujte této problematice několik minut a vybírejte produkty, které jsou kvalitní a moderní konstrukce.

Podlahové topené folie bez uzemnění produkují nadlimitní hodnoty elektrosmogu!

elektrosmog podlahové topení
elektrosmog podlahového topení

Doporučení mezinárodní organizace pro výzkum elektrosmogu www.electrosmog.com doporučuje provoz el. podlahového vytápění pouze v době nepřítomosti osob v prostoru, neinstalovat do ložnic pod postele kde jste vystaveni vysokým dávkám elektromagnetického pole. Více v samostatném dokumentu zde.

Zároveň dávejte pozor na elektronické chůvičky pro děti, indukční varné desky a nově vydané upozornění na problémy s 5G síťovou infrastrukturou. 

Elektrosmogu se nevyhnete, ale můžete jej úspěšně eliminovat pokud budete znát jeho zdroje a jak se jim bránit!

Více informací naleznete na stránkách: http://www.elektrosmog.cz